7585 Háromfa, Kossuth Lajos u. 243.

A nyár utolsó napján megnyitottuk a 2017/2018-as tanévet.

Szeptember 15-én csatlakoztunk a TeSzedd! Önkéntesen a tiszta Magyarországért akcióhoz.

Műsorban emlékeztünk meg az aradi vértanukról.

Iskolánk tanulói szerepeltek a háromfai Idősek napja alkalmából tartott rendezvényen.

Töklámpás faragó versenyt szerveztünk az előző év sikerén felbuzdulva.

Az őszi projekthét témája idén a „Mese” volt. Ebben a témakörben oldottak meg feladatokat csoportokban, és adtak elő mesejátékot a hét végén.

Decemberben „Házi” szavalóverseny tartottunk, hogy az ügyesebbek helyben is megmutathassák képességeiket.

A „Regösök húrján” országos vers- és prózamondó találkozó gáláján Bogdán László 6. osztályos tanulónk ezüst minősítést szerzett.

December 6-án ellátogatott hozzánk a Mikulás. Előtte nap, délután érkezését várva, vetélkedőt szerveztünk tanulóinknak.

Karácsony küldönce – színházi előadás megtekintése a háromfai művelődési házban.

A decemberi szombati munkanapunkat idén is Karácsonyi készülődéssel, projektnappal töltöttük.

Karácsonyi műsorunkra sokat készültünk, mind a diákok, mind a kollégák.

Hagyományainkhoz híven ismét megrendezésre került a farsangi mulatság iskolánkban. Farsangunkon a szokásokhoz híven az osztályok közös műsorával kezdtük. Ebben az esztendőben is volt tombolasorsolás és táncverseny is.  Az idén a mulatság részét képezte egy újdonság, a gyermekek karaoke produkciókkal léptek fel.